08-11-2021
Ғылыми-білім беру алаңын Нұрсұлтан Назарбаев Қоры, ҚР Конституциялық Кеңесі, Абай атындағы ҚазҰПУ-дың Сорбонна-Қазақстан институтының "Акселератор добра: Izgilik elshisi". еріктілер қозғалысының көмегімен ұйымдастырылды.
06-11-2021
2,3 қарашада «Денсаулық сақтау саласындағы француз инновациялары» форумы өткізілді. Форум аясында бірқатар вебинарлар ұйымдастырылып, екіжақты келіссөздер жүргізілді. Француз дәрігерлері қазақстандық әріптестерімен денсаулық сақтау саласындағы инновациялармен байланысты тәжірибелерімен бөлісті.
06-11-2021
«Акселератор добра: Ізгілік елшісі» жалпыұлттық волонтерлік қозғалысының волонтерлері болып табылатын Абай атындағы ҚазҰПУ-дың Сорбонна-Қазақстан Институтының студенттері «Денсаулық сақтаудағы француз инновациялары» форумына волонтер ретінде қатысты.

« перв. ... < пред. ...  2  3  4  5  6