24-09-2021
Бүгін біз сіздерге халықаралық ұйымдар мен компанияларда өздерін тапқан Сорбонна-Қазақстан Институтының түлектері мен студенттері туралы айтатын боламыз.
24-09-2021
Сыр-сұхбат барысында өскелең ұрпақтың бойына адалдық, ізгілік, адамгершілік, мейірімділік, тазалық қасиеттерін бойына сіңдіруге арналған сұрақтар талқыланды. Кездесуге студенттер мен еріктілер қатысты.
22-09-2021
ҚР Сыбайлас жемқорлыққа қарсы іс-қимыл агенттігінің қоғамдық кеңесі заңнаманың жаңа талаптарына сәйкес қалыптастырылды. Кеңеске Агенттік қызметінде болып жатқан барлық процестерге белсенді түрде тартылатын қоғам қайраткерлері кірді. Олардың ішінде сыбайлас жемқорлыққа қарсы талдаулар мен мониторингтер жүргізу, түрлі жобаларды іске асыру, Antikor-орталықтарының жұмысы бар.

1 2  ... след. >