28-10-2021
2021 жылдың 22 қазанында Т.Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер Академиясының ұйымдастыруымен «Біз-Тәуелсіз Қазақстанның жастары!» атты Қазақстан Республикасы Тәуелсіздігінің 30 жылдығына орай, Республикалық студенттер форумы өтті.
25-10-2021
2021 жылдың 25 қазанынан бастап Экономика ғылымдарының докторы, Пуатье Университетінің (Франция) профессоры Эмиль Амазу мырза «Экономикаға жалпы кіріспе: экономикалық индикаторлар мен INSEE (Экономика, өнеркәсіп және жұмыспен қамту министрлігінің Ұлттық статистика және экономикалық зерттеулер институты, Франция) басылымдарын оқу» пәнінен онлайн форматта дәріс оқиды.
21-10-2021
2021 жылдың 14 қазанында Сорбонна-Қазақстан Институтында гибридті онлайн/офлайн форматында «Халықаралық келіссөздер мен мәдени сипаттамалар» тақырыбында дипломатиялық клуб өткізілді, оған ғылым докторы, профессор, Орталық Азия елдері бойынша сарапшы, INALCO институтымен бірлесе отырып қос диплом бағдарламасының жетекшісі - мадам Катрин Пужоль қатысты.
21-10-2021
Барлық магистранттар бұл сәтті ұзақ күтті. Біз магистранттарымызға қуаныштымыз, сонымен қатар оларға және мадам Пужольға жемісті жұмыс пен зор денсаулық тілейміз!

1 2  ... след. >