15-11-2021
Сорбонна-Қазақстан Институты экономика саласындағы барлық әріптестерін Ұлттық валюта күнімен құттықтайды! Институтымызға гүлдену, сонымен қатар шығармашылық табыс тілейміз, құрметті әріптестер!
12-11-2021
Іс-шараға НСОД мүшелері, белгілі қазақстандық саясаттанушылар мен әлеуметтанушылар қатысты. Іс-шараны ҚР Президентінің көмекшісі, Ұлттық кеңестің хатшысы Ерлан Карин ашты.
12-11-2021
Осы кездесу шеңберінде Қазақстан Республикасы Ақпарат және қоғамдық даму министрлігінің (АҚДМ) қызметіне қатысты кең ауқымды мәселелер сындарлы талқыланды. Сондай-ақ, "Ұлттық Рухани Жаңғыру"ұлттық жобасы аясында Мемлекет басшысының Жолдауында белгіленген міндеттерді шешу үшін жоспарланған іс-шаралар кешенінің тұсаукесері өтті.
12-11-2021
Офлайн сайлау барысында университетке қарасты 7 институттан 14 үміткер қатысып, үміткерлер жобаларын қорғады. Сорбонна-Қазақста институтынан офлайн форматқа «Халықаралық құқық» мамандығының 3 курс студенті – Әбілжанов Досхан мен «Есеп және аудит» мамандығының 2 курс студенті – Әуезханова Гүлжазира қатысып, өздерінің дайындаған жобаларын қорғап шықты. Офлайн сайлауға арнайы комиссия мүшелері құрылып, дауыс берді. Комиссияның дауыс беру нәтижесінде Сорбонна-Қазақстан институты бойынша Студенттік Парламентке «Халықаралық құқық» мамандығының 3 курс студенті – Әбілжанов Досхан өтті.

< пред. ...  1  2  3  4 5  6  ... след. >