25-02-2022
Француз тілі клубы алдын ала жазылу бойынша барлығыңызды күтеді.
23-02-2022
Жастар өз сұрақтарын қоюға мүмкіндік алды, сонымен қатар студент жастардың өкілдері шағын концерт қойды.
22-02-2022
Еуропа Кеңесінің сайтында Абай атындығы ҚазҰПУ-ның Сорбонна-Қазақстан институтының платформасында өткен "Жаңа шындықтағы заң құзыреті: құқықтың білімді трансформациялау мәселелері" атты құқықтық Диалогтар туралы жаңалық жарияланды, оның барысында Еуропа мен ЕО кеңесінің бірлескен бастамасының бөлігі болып табылатын Орталық Азиядағы HELP бағдарламасы, Орталық Азиядағы құқық үстемдігі жөніндегі бағдарлама таныстырылды.
21-02-2022
Сорбонна-Қазақстан Институтының алаңында «Заманның жаңа шындықтығы кезеңіндегі құқықтық құзырет: құқықтық білімді трансформациялау мәселелері» тақырыбында тұрақты құқықтық диалогтар өткізілді.

1 2  3  4  ... след. >