28-05-2022
«Аргументы и факты» газетінің материалдарынан мақала, 18.05.2022.
27-05-2022
Делегация құрамында Еуропа және Сыртқы Істер Министрлігінің (Франция) Ерекше тапсырмалар жөніндегі уәкілі Люк ЛЕВИ мырза, Еуропа және Сыртқы Істер Министрлігінің (Франция) Еуропа департаментінің басшысы Жан-Пьер МАУЕ мырза, Францияның Қазақстандағы елшіліктерінің ынтымақтастық және мәдениет жөніндегі кеңесшісі Алекс БОРТОЛАН мырза, Қазақстандағы Франция елшілігінің ынтымақтастық және білім жөніндегі аймақтық атташесі Ксавье Ле Торривеллек мырза, сондай-ақ Мәскеудегі, Өзбекстандағы және Тәжікстандағы Франция елшіліктерінің өкілдері болған.
25-05-2022
Дөңгелек үстел спикерлері: Халықаралық құқық кафедрасының меңгерушісі, Қазақстан Републикасы Конституциялық Кеңесінің экс-мүшесі заң ғылымдарының докторы, профессор С.Сабикенов, университет профессоры, ҚР еңбек сіңірген дипломаты Қ.Исағалиев және модератор, саясаттану ғылымдарының кандидаты, доцент Кәдір Нұрғалым болды.
06-05-2022
Жиынға Ұлттық қоғамдық сенім кеңесінің мүшелері, белгілі саясаттанушылар мен заңгерлер, соның ішінде Сәбитова Айнұр Әлімханқызы Абай атындағы ҚазҰПУ Сорбонна Қазақстан Институтының Директоры, Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Адам құқықтары жөніндегі Комиссиясының мүшесі, заң ғылымдарының докторы, профессор, қатысты.

1 2  ... след. >