18-11-2021
76-шы студенттер және магистранттардың ғылыми конференциясы аясында ұйымдастырылған пленарлық отырыстың екінші бөлімі секциялық форматта өтті. Студенттер мен магистранттар өз ғылыми баяндамаларын әр түрлі аудиторияларда, келесідей секциялардың жұмысы барысында қорғады: 1-ші секция – "Қазіргі жағдайдағы халықаралық құқықтың өзекті мәселелері", 2-ші секция - "Халықаралық қатынастар", 3-ші секция – "Қазақстан экономикасын дамытудың өзекті мәселелері: мүмкіндіктер мен перспективалар". Секциялардың жұмысы гибридті форматта өтті (офлайн және онлайн).
18-11-2021
Абай атындағы ҚазҰПУ-дың Сорбонна-Қазақстан Институтында өткен студенттік конференцияға Францияның Қазақстандағы елшілігінің мәдени атташесі Лейла Бушра қатысты. Сорбонна-Қазақстан Институтының тынысымен танысқан Лейла Бушра ханымның сапары ары қарай студенттермен кездесуге жалғасты. Сонымен қатар, Лейла Бушра ханым, Қазақстан Республикасы Ұлттық ғылым академиясының академигі Салахиден Сәбикеновпен сұхбаттасты. Лейла Бушра ханым барлық қатысушыларды құттықтап, конференция жұмысының сәтті өтуін және студенттер мен магистранттардың ғылыми ізденістеріне сәттілік тіледі.
17-11-2021
Шара барысында Студенттік ұйымдар мен клубтар көрмесі ұйымдастырылып, ұйым жұмыстарының презентациясы ұсынылды.
15-11-2021
Бұл жолы Сорбонна-Қазақстан Институтының «Экономика» мамандығы бойынша оқитын 3 курс студенті Диана Мұхтарқалиева ауа райына байланысты 5 өрнекті француз, қазақ және орыс тілдерінде айтады!

< пред. ...  1  2  3 4  5  6  ... след. >