09-12-2021
Жиынға министрлер қатысты, жиында ҚР Білім және ғылым министрі асхат Аймағамбетов баяндама жасады. Сонымен қатар, Мемлекеттік органдардың бірінші басшылары, депутаттар, Қазақстанның жоғары оқу орындарының ректорлары шақырылды. Талқылауға Абай атындағы ҚазҰПУ ректоры Дархан Билялов, Сорбонна-Қазақстан Институтының директоры, ҚР Президенті жанындағы Адам құқықтары жөніндегі комиссияның мүшесі Айнұр Сәбитова қатысты.
08-12-2021
Ұйымдастырушылар: Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесі, Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Адам құқықтары жөніндегі комиссия, КЕАҚ Л.Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті, Абай атындағы ҚазҰПУ-дың Сорбонна-Қазақстан Институты.
06-12-2021
Сонымен қатар, әділ-қазылар алқасының шешімімен «Халықаралық құқық» мамандығының 3 курс студенті, Әбілжанов Досхан «ҮЗДІК АКТЕР» номинациясымен марапатталды. Сорбонна-Қазақстан институты байқауға қатысқан барлық волонтёр-белсенді студенттерді шын жүректен құттықтайды. Алдағы уақытта тек шығармашылық табыстар тілейміз!
06-12-2021
Қонақ дәрістерге Сорбонна-Қазақстан Институтының студенттері, магистранттары, жас зерттеушілері және оқытушылар құрамы қатысты. Дәрістер қызығушылықпен өтіп, дәріс соңында студенттер өздерін қызықтырған сұрақтарын қойып, өз пікірлерімен бөлісуге тамаша мүмкіндік алды.

< пред. ...  1  2