18-03-2022
Айнұр Әлімханқызын лайықты марапатымен шын жүректен құттықтаймыз және жаңа биік жетістік шыңдарына көтеріле беріңіз деп тілейміз!
16-03-2022
Мемлекет басшысының бұл Жолдауы саяси реформалар бағдарламасын және жақын болашақта жүзеге асырылатын бірқатар әлеуметтік-экономикалық шараларды жүзеге асыруға арналған.
10-03-2022
Интерпол қызметкерлерінің, сондай-ақ екі мемлекеттің құқық қорғау органдарының қызметін модельдеу кезінде магистранттар халықаралық қылмыстық полиция ұйымы (Interpol) аясында қылмыстық қудалауды жүзеге асыру бойынша өзара көмек саласындағы бірлескен ынтымақтастықты дамытуға ықпал ететін барлық қажетті құжаттар мен рәсімдерді дайындады және көрсетті.
05-03-2022
Осы шығармашылық сағатта Сорбонна-Қазақстан Институтының студенттері мен оқытушылары белгілі қазақстандық композиторлардың Аналарға арналған әндерін орындады.

< пред. ...  1  2 3  ... след. >