17-09-2021
Құрметті студенттер, магистранттар және докторанттар! Сіздер Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университетінің "Академиялық адалдық" кодексінің мәтінімен Сорбонна-Қазақстан институтының сайтында таныса аласыздар.
13-09-2021
Халықаралық форумның екінші күнінің 5-ші сессиясын ұйымдастырушылардың бірі Абай атындағы ҚазҰПУ Сорбонна-Қазақстан институты болды. Сессияның тақырыбы:"Диспут: Құрлықтық және ағылшын құқығының конвергенциясы: жақтаушылар мен қарсыластар".
13-09-2021
Талқылауға Абай атындағы ҚазҰПУ Сорбонна-Қазақстан институтының студенттері мен магистранттары, сондай-ақ "Акселератор добра: Ізгілік елшісі " Ұлттық еріктілер қозғалысының бірыңғай бастамасымен ұйымдастырылған заң клиникаларының еріктілері болып табылатын Алматы қаласы мен басқа да өңірлердің ЖОО студенттері шақырылды.
02-09-2021
1 қыркүйек күні сағат 13:00-де Сорбонна-Қазақстан Институтының студенттерімен жаңа оқу жылының басталуына арналған онлайн-кездесу өтті.

< пред. ...  1  2