03-05-2022
Ғылыми семинарды Қазақстан Республикасындағы Француз Республикасының Елшілігінің атташесі Ксавье Ле Торривеллек мырза өткізді. Іс-шараны Абай атындағы ҚазҰПУ-дың Сорбонна-Қазақстан Институтының директоры Айнұр Сәбитова ашты.
23-04-2022
Студенттік апталық барысында «ЕКІ ЖҰЛДЫЗ» ән фестивалі, «MISS KAZNPU – 2022» сұлулық байқауы және де спорттық ойындардың бірнеше түрінен жарыстар ұйымдастырылды.
22-04-2022
Конференцияның ұйымдастырушылары: Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңесі, Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Адам құқықтары жөніндегі комиссиясы, Қазақстан Республикасының Сыртқы Істер Министрлігі, Нұрсұлтан Назарбаев Қоры, Сорбонна-Қазақстан Институты, БҰҰ-ның Қазақстандағы өкілдігі, Венеция комиссиясы, «Акселератор добра: Ізгілік Елшісі» Ұлттық еріктілер қозғалысы.
15-04-2022
Сонымен қатар, ректордың атынан Сорбонна-Қазақстан Институтының ұжымына алғыс хат табыс етілді.

< пред. ...  1  2  3  4 5  6  7  8  ... след. > ... посл. »