07-04-2022

Бүгін Сорбонна-Қазақстан Институтына кездесу сапарында Абай атындағы ҚазҰПУ-ның Басқарма Төрағасы – Ректоры Дархан Біләлов мырза «Франкофония көктемінің» ашылуына қатысты. Ректор студенттерді «Франкофония көктемінің» басталуымен құттықтап, үздік оқуларына тілектестік білдірді. Ректор Дархан Біләлов мырза Қазақстан Республикасы Ұлттық ғылым академиясының академигі, Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің экс-мүшесі, заң ғылымдарының докторы, халықаралық құқық кафедрасының меңгерушісі Салахиден Сәбікеновпен де кездесті.

Әңгімелесу барысында қазіргі ғылым әлемінің өзекті мәселелері талқыланды. Академик Сәбикенов 3 томдық еңбекті ректор кітапханасына сыйға тартты.
Құрметті студенттер, сіздерге оқу үдерісінің жемісті болуын және ғылым әлеміндегі жаңа мүмкіндіктерді тілейміз!

БАРЛЫҚ ЖАҢАЛЫҚТАР