22-02-2022

Еуропа Кеңесінің сайтында Абай атындығы ҚазҰПУ-ның Сорбонна-Қазақстан институтының платформасында өткен "Жаңа шындықтағы заң құзыреті: құқықтың білімді трансформациялау мәселелері" атты құқықтық Диалогтар туралы жаңалық жарияланды, оның барысында Еуропа мен ЕО кеңесінің бірлескен бастамасының бөлігі болып табылатын Орталық Азиядағы HELP бағдарламасы, Орталық Азиядағы құқық үстемдігі жөніндегі бағдарлама таныстырылды. Қатысушылар бағдарламаның әдіснамасымен, сондай-ақ платформада қол жетімді жаңа курстармен танысты.

Іс-шараға парламентарийлерді, судьяларды, прокурорларды, заңгерлерді, құқық саласы бойынша сабақ беретін оқытушылар және құқық мамандығында оқитын студенттерін қоса алғанда, әділет органдарының 60-тан астам өкілдері қатысты.

БАРЛЫҚ ЖАҢАЛЫҚТАР