21-02-2022

Сорбонна-Қазақстан Институтының алаңында «Заманның жаңа шындықтығы кезеңіндегі құқықтық құзырет: құқықтық білімді трансформациялау мәселелері» тақырыбында тұрақты құқықтық диалогтар өткізілді.

Шетелдік және отандық спикерлер айтылған тақырыптар бойынша өзекті мәселелерді ортаға салды. Тыңдаушылар ретінде Абай атындағы ҚазҰПУ-ның Сорбонна-Қазақстан Институтының студенттері, сондай-ақ басқа заңгерлік мамандықтағы студенттер шақырылды. Сонымен қатар, Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Сот төрелігі академиясының тыңдаушылары, Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Ғылыми-консультативтік кеңестің мүшелері, Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің мүшелері және еліміздің жоғары оқу орындарының ғалымдары мен профессор-оқытушылары қатысты. Өткен оқиғаның қысқаша бейне дайджестін ұсынамыз.

БАРЛЫҚ ЖАҢАЛЫҚТАР