17-09-2019

Бәріңе сәлем!

Осы аптада жаңадан келгендерге арналған дискуссиялық клуб мәжілісі сәрсенбіде сағат 16.30-да Сорбонна- Казахстан институтында  (Қазыбек би, 28), 2-қабат, 31-кабинетте өтеді.

Осы кездесуде біз тағы да өзіміз туралы сөйлесіп, бізге ұнайтын және ұнамайтын нәрселер туралы айтуды үйренеміз, соңында бәріміз бірге жаңа ойын ойнаймыз.

Сол күні сағат 18.00-де киноклубтың мәжілісі өтеді, ол Сорбонна- Казахстан институтынын акт залында өтеді, аудитория №4. Бұл жолы біз Бертран Товерниердің «Quai d'Orsay» фильмін көреміз. Бұл Францияның сыртқы істер министрлігіне қосылған жас жігіт туралы баяндайтын комедия. Бұл фильм әзіл тұрғысынан француз дипломатиясының кері жағымен танысуға мүмкіндік береді. Фильм француз тілінде орысша субтитрмен көрсетіледі. Барлыктарынызды шақырамыз!

Ал Мұнда сіз жарнаманы көре аласыз: https://youtu.be/fSs6U9PLjuEт

Клубтарға қатысу, әрине, тегін. Достарыңызды шақырыңыз, оларға біздің хабарландыруларыңызды жіберіңіз.
Егер сіз білгіңіз келсе, 7 771 449 7238 нөміріне жазыңыз
Француз тілін жоғары деңгейде меңгерген студенттерге арналған пікірсайыс клубының келесі отырысы 25 қыркүйекте сағат 18.00-де Сорбонна Қазақстан институтында өтеді. Келесі бағдарлама, сондай-ақ алдыңғы отырыстың есебі жақын күндері сізге жіберіледі.

Сонымен, көріскенше достар!
Этьен Бахон, француз тілі мұғалімі - Сорбонна Қазақстан институты