11-11-2020

Лотарингия университетімен серіктестікте “ Франция және еуропалық құқықтық және экономикалық жүйелерге кіріспе” (IFELES) бағдарламасы аясында салық жүйесі курсының басталуы.  Доктор Аурелия ДОРТқа студенттерге осы курсты өткізгені үшін шын жүректен алғысымызды білдіреміз!

Бір жылға арналған IFELES бағдарламасы ағылшын тілінде оқытылады.  Бағдарлама экономика және құқық мамандығында оқитын магистранттарға және де басқа жас мамандарға бағытталған.  Бағдарламаны аяқтаған студенттер Лотарингия университетінің (Мец) дипломына ие болады.

Аурелия ДОРТ - Лотарингия университетінің заң профессоры.  Диссертация тақырыбы салық салу мен әлеуметтік қамсыздандыруға байланысты.  Ол салық құқығы және мемлекеттік қаржы, сонымен қатар әлеуметтік қаржы саласындағы маман.

БАРЛЫҚ ЖАҢАЛЫҚТАР